Bielizna do zadań specjalnych?>

Bielizna spełnia szereg rozmaitych funkcji. Na rynku możemy znaleźć między innymi modele, które pozwalają nam zatuszować pewne mankamenty figury. Oto bielizna damska do zadań specjalnych:

Figi wyszczuplające
Idealnie sprawdzą się, gdy chcemy wymodelować okolice pasa. Figi z wysokim stanem, posiadające wzmocniony pas brzuszny wyszczuplą nasz brzuch w kilka sekund. Nie musimy obawiać się tego, że figi będą zsuwać się z naszego brzucha np. w trakcie całonocnej imprezy. Posiadają bowiem pasek silikonowy, który trzyma je na właściwym miejscu. Figi z dłuższymi nogawkami dodatkowo wyszczuplą nasze uda. Wyprofilowany tył tego typu majtek nie spłaszcza optycznie pupy. 

Halki i body wyszczuplające
Nie oszukujmy się. Wspomniane figi nie wyglądają zbyt seksownie. Jeżeli nie chcemy pokazywać się komuś w takiej bieliźnie pozostają inne opcje. Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się halki albo body wyszczuplające. Takiej bieliźnie damskiej, zwłaszcza jeżeli jest w czarnym kolorze, trudno odmówić efektownego wyglądu. W dalszym ciągu posiada ona jednak swoje wyszczuplające cechy. Na halkę czy body możemy z powodzeniem założyć dopasowaną kreację, bez obaw, że bielizna będzie się pod nią odznaczać. 

Jedno jest pewne, na bieliźnie wyszczuplającej nie należy oszczędzać. Tylko dobra jakość materiałów zapewnić nam wymarzony efekt. Przy okazji unikniemy również pocenia się skóry oraz podrażnień z tym związanych.

Tags: