Damskie stringi, czyli to co kochają faceci?>

Od kiedy tylko damskie stringi pojawiły się na rynku, cieszą się niesłabnącą popularnością. Początkowo uchodziły za dość odważne, jako że odkrywają wiele, czasem nawet więcej odsłaniają niż zakrywają, np. gdy wykonane są z koronki. Obecnie jednak są częścią nie tylko bielizny erotycznej (w tym przypadku to niemalże obwiązek, bardzo rzadko można spotkać zestawy seksownej bielizny z figami), ale też noszone są na co dzień, a nawet są elementem strojów kąpielowych.

Choć niektórym może się wydawać, że stringi nie są szczególnie wygodne, to wystarczy dobrze dobrać rozmiar, a także skusić się na stringi wykonane z naturalnych materiałów. Takie na pewno będą wygodne i będzie się je nosić bez problemu.

Ich zaletą jest nie tylko fakt, że są bezsprzecznie sexy, ale również to, że łatwo można je dobrać do każdego stroju. Znajdą zastosowanie zwłaszcza przy obcisłych ubraniach, pod którymi odznaczające się szwy zwykłych majtek nie wyglądają estetycznie oraz przy ubraniach lekko prześwitujących. Wiele kobiet jednak po prostu nosi je na co dzień.

Damskie stringi znajdziemy m. in. tutaj: http://www.e-lady.pl/kategoria/21/stringi

Tags: