Czerwone sukienki - idealny wybór na lato?>

Kto nie zna utworu Fisza, w którym rapuje on "nic nie działa, jak czerwona sukienka"? Wszystkie doskonale znamy i wiemy, że czerwone sukienki są rzeczywiście magiczne!

Co powoduje, że ta część garderoby jest tak wyjątkowa? Przede wszystkim kolor! Nie bez powodu część znaków drogowych jest w kolorze czerwonym. Intensywnie czerwone sukienki są idealnym wyborem, jeżeli chcemy aby nas zauważono i zapamiętano.

Doskonale więc sprawdzą się na randkach, weselach, wypadzie do miasta... W zasadzie nie ma sytuacji, w której czerwona sukienka byłaby złym wyborem. Nawet wybierając się do pracy, możemy postawić na czerwień, pod warunkiem, że nie będzie ona przesadnie jaskrawa. No, może na rozmowę o pracę jej nie polecamy, ale już na rozmowę z klientem czy przyszłym kontrahentem jak najbardziej.

Idealne czerwone sukienki mają prosty krój. Po co nam ogromne dekolty czy żaboty, gdy już sam kolor zwraca na nas uwagę? Warto jednak sprawdzić jaki odcień czerwieni do nas pasuje, bo niestety, jest ona dość trudnym kolorem, w którym - wbrew pozorom - nie każdy wygląda dobrze.

Tags: