Jak wybrać majtki damskie? ?>

figi

Bielizna jest niezwykle ważną częścią garderoby, zarówno damskiej jak i męskiej. Taki element jak majtki zakładamy zawsze, bez względu na to, jaki strój ubieramy i gdzie planujemy wyjść. Szczególnie panie mają niesamowicie duży wybór, jeśli chodzi o majtki damskie. Kobiety mogą wybierać wśród niezliczonych fasonów, kolorów, materiałów i dodatków jak kokardki, wzorki, nadruki, a nawet cekiny. Istotną kwestią jest to, czy wybrać figi czy też stringi.  
 
Figi są zdecydowanie najbardziej popularnym rodzajem majtek damskich ze względu na to, iż są bardzo wygodne. Mogą być mniej czy bardziej zabudowane. Podobnie jak stringi, mogą być ozdobione w najróżniejszy sposób.  
 
Stringi z kolei są dość wyzywającą częścią bielizny, z racji tego, iż ich tylna część ogranicza się zwyczajowo do cienkiego paska, który i tak schowany jest pomiędzy pośladkami. Choć dla wielu osób noszenie stringów może mieć podtekst erotyczny, prawda jest taka, iż świetnie sprawdzają się one w przypadku bardzo obcisłych kreacji, bo wówczas nie ma problemu z widocznym przez sukienkę czy spódnicę szwem, jak może zdarzyć się w przypadku fig. Stringi jednak ze względu na swoją specyficzną budowę, nie zawsze lubiane są przez panie. Wiele pań wybiera figi ze względu na to, iż są one zwyczajnie o wiele wygodniejsze, wcale zaś nie muszą być mniej kuszące.

Tags:   figi